מילר ספרים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 02-6783806
toparticle

קטלוג מוצרים

מחזורים
צבעים
7
8
10
5
3
8
2
3
4
3
2
7
1
נוסח
12
13
2
13
גודל בס"מ
2
5
1
10
סוג כריכה
2
4
4
8
קטגוריות

מחזורים - מילר יודאיקה

ככל ספרי התפילה של מילר, גם המחזורים מתהדרים בנייר 'בייבל' – נייר איכותי המיובא מחו"ל, בצבע שמנת דק במיוחד המאפשר קריאה נוחה וקלה. הנייר אטום ולא ניתן לראות את האותיות מהצד האחורי של הדף.

לסיכום, במחלקת המחזורים של 'מילר ספרים ואמנות ביודאיקה' תמצאו את סט המחזורים המתאים ביותר לתקציב שלכם, בטעם ובסגנון העיצוב שתבחרו ובמגוון צבעים.

מחזורים לכל ימות השנה - מילר ספרים

בין שלל ספרי התפילה, המחזורים הם גולת הכותרת מתוך שלל המוצרים של 'מילר ספרים ואומנות ביודאיקה' המחזורים מתחברים לרגעים מאד חשובים ומרגשים בחיים.

המחזורים הראשונים, הם בד"כ מחזורים לימים נוראים - לראש השנה ויו"כ, התפילה העוצמתית בבית הכנסת, האנרגיות המיוחדות של הימים הנוראים והתפילה מתוך המחזור המהודר של 'בית תפילה' מעצימה, מחברת ומחזקת את עוצמת הקדושה והחיבור ליום הגדול.

את סט המחזורים הראשון מקבל הילד/ה שהגיו לשלב שכבר בוגרים מספיק לשבת בבית הכנסת למשך זמן התפילה ולהתפלל מתוך המחזור.

במחלקת המחזורים של מילר, ניתן למצוא מגוון עשיר של סטים בכריכות שונות ובעיצובים יחודיים לגילאים שונים בגדלים שונים ותמיד מהווה מתנה מרגשת לחגיגת בר/ת מצווה / אירוסין / נישואין...

במחלקת הפרימיום של מילר כבש את הכתר מוצר הדגל שהפך לסמל סטטוס בקרב חתנים וכלות בארץ ובעולם – סט המחזורים היוקרתי בכריכת עור עתיק מהודרת, במגוון עיצובי יודאיקה מפוארים בצבעים שונים עם חריטות או הטבעות זהב על הכריכה. סט המחזורים מ'בית מילר' הוא סט המחזורים הנחשק ביותר בקרב חתנים וכלות ומסמל הידור ושמחה.

הסט כולל 5 מחזורים: מחזור לראש השנה, מחזור ליום כיפור, מחזור לסוכות, מחזור לפסח ומחזור לשבועות ומשמש לאורך שנים רבות, כשתמיד התפילה במחזור מסמלת ומזכירה את הרגעים המיוחדים.

סט ב/רת מצווה זהו סט מיוחד לנערים ונערות : סט מתנה מפנק של 5 מחזורים לכל החגים, מכריכה דמוי עור או כריכת PU ומופיע בצבעים עשירים, צעירים ומגוונים המותאמים לנערים ונערות.

סוגי המחזורים שתוכלו למצוא במילר ספרים

מחזור כיס – מחזור קטן הניתן לנשיאה קלה ממקום למקום

מחזור מעור – ספרון מהודר, מתאים במיוחד כמתנה

מחזור משוחזר עתיק – מתנה עם ערך מוסף

מחזור דמוי עור – מתנה מיוחדת במגוון גדלים ועיצובים