מילר ספרים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 02-6783806
toparticle

קטלוג מוצרים

סידורים
צבעים
1
7
17
23
15
12
12
12
5
5
6
3
3
5
5
9
2
4
1
10
1
1
נוסח
44
36
41
1
גודל בס"מ
16
10
7
2
2
19
סוג כריכה
5
4
3
9
16
17
2
קטגוריות

סידורים - מילר יודאיקה

מגוון סידורי התפילה של מילר – ילוו אתכם כבר משלב הקריאה ועד שיבה עם מגוון מיוחד של סידורים המותאמים לכל צורך; סידור בית תפילה 'שמע בני לילדים', סידורי 'בית תפילה' במגוון כריכות ועיצובים והסידור השלם - סידור שכולל תהילים, תפילות לחגים, הלל ועוד הם המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם או לחבר יקר. 

בכל הסידורים מופיעים קטעי הלכה מקיצור שולחן ערוך עם דיני שכחה בתפילה המקלים על ההתמצאות ודקדוק בהלכות תפילה בכל עת.סידורים במגוון עיצובים - מילר ספרים

התפילה מתוך סידור תוקנה ע"י אנשי כנסת הגדולה ובתחילה הסידור הופיע רק בכתב יד והיה מיועד לשליחי הציבור בבית הכנסת, בהמשך הסידור הפך נגיש יותר כאשר החל הדפוס להיכנס והנוסחים השונים של התפילה התקבלו בהתאם לאזורי המגורים של היהודים בתפוצות.

הסידור הוא הספר הראשון שכל ילד יהודי מקבל כאשר מסיים את לימוד הקריאה, המתנה המשמעותית הראשונה. 

סידור מל' סדר- הסידור ערוך בצורה מיוחדת לפי סדר היום ומועדי השנה, וכבר בשלב מוקדם, התפילה בסידור מקנה לילדות ולילדים את הרגלי התפילה הנכונים ואת היכולת לקרא בשטף ולכך נודעת חשיבות רבה לסידור הראשון. 

תפילה נוחה וקלה מהסידור, תחבר את הילדים את התפילה, תעזור להם להתחבר למהות ולהתפלל בקלות ובנוחות.

מייסד 'מילר ספרם ואומנות ביודאיקה', ר' מרדכי נתן מילר ז"ל, האמין כי למבנה הסידור השפעה רבה על התפילה, ובנה את הסידור 'בית תפילה' ככלי חמדה מפואר: סדר התפילה, עימוד וחלוקה נכונה של הסידור באופן המדגיש קטעים שונים בתפילה נעשה בתשומת לב ובקפידה רבה.

סידור בית תפילה, ככל מוצרי 'מילר ספרים ואמנות ביודאיקה' מתהדר בפונט 'מילר דרוגולין' הפונט הייחודי נבנה ועוצב בהתאמה לקריאה נוחה ע"י קליגרף אומן בהתייעצות עם רופאי עיניים מומחים ואנשי חינוך.

הסידור המרהיב הובא לידיהם של גדולי ישראל ומלמדים בתלמודי תורה האמונים על החדרת הקריאה ונבחר פה אחד, כסידור המותאם ביותר לתפילה בכוונה.

אף ילדים, המתקשים בקריאה לומדים לקרא שוטף בזכות סידור התפילה של 'מילר ספרים ואמנות ביודאיקה'.

כדי שהסידור יהיה נוח לאחיזה ולנשיאה חשוב שלא ישקול הרבה, ומאידך יהיה קריא (דפים לא שקופים), מילר מייבאת נייר מיוחד 'נייר בייבל' – נייר דק במיוחד בגוון שמנת יחודי שאינו מעייף את העין ועם זאת אטום כך שהאותיות לא משתקפות מצד אחד לצד השני.

 אין ספק שסידור התפילה של 'מילר ספרים ואמנות ביודאיקה' הוא הסידור הנח ביותר לקריאה ולתפילה בכוונה.

"התנאה לפניו במצוות"

מעבר ל'סדר' המיוחד של הסידור, ספרי התפילה של 'מילר ספרים ואמנות ביודאיקה' מתהדרים בגימור מושלם – החל מהנייר הייחודי 'נייר בייבל' המיובא במיוחד מחו"ל, מהדפסת זהב בשולי הדף במוצרי הפרמיום בכריכת עור ועד למגוון הכריכות הגדול – כריכות עור עמיתי, כריכות עור משוחזר, כריכות PU דמוי עור ועוד, כי לא מספיק שהפנים יפה, חשוב גם כריכה יוקרתית איכותית שתשמור על הסידור שלא יתבלה במהירות (מדובר במוצר בשימוש יומיומי)

מלבד הכריכות מעור, גם הכריכות PU, הם מחומרי איכות שאינם מתבלים ושומרים על ההידור של הסידור לאורך שנים.

הסידור ומוצרי התפילה הינם מוצרים אישיים עם הרבה ערך רגשי למשתמש והטבעה על הכריכה ללא ספק היא חלק בלתי נפרד מהמוצר. ב'מילר ספרים ואומנות ביודאיקה' מטביעים לפי בקשה שמות והקדשות לפי ההזמנה שלכם.